Cukrinė depiliacija

Depiliacija cukrumi-tai saugus ir efektyvus plaukelių šalinimo būdas, nedirginantis ir tinkantis net pačiai jautriausiai, bet kokio amžiaus odai. Mėgstamas tiek vyrų, tiek moterų.

Alexandria Professional gamina savo pastas taip, kad visų ir kiekvieno indelio turinys būtų pačios aukščiausios kokybės.

Alexandria Professional cukrus neprilimpa prie gyvų odos ląstelių. Taikant Alexandria techniką, cukraus pasta švelniai šalina negyvas odos ląsteles, todėl procedūra yra labai švelni net ten, kur oda yra itin jautri, pavyzdžiui, antakių ir bikini srityse.

Pažangios plaukelių šalinimo procedūros yra ekonomiškos. Dauguma klientų iškart pajunta pagerėjimą-jau po pirmos ar antros procedūros plaukeliai plonėja, plaukuotumas mažėja ir tuo pat metu gerėja odos būklė.

Alexandria Professional cukraus pastos yra 100% tirpios vandenyje. Nėra rizikos sugadinti ar sutepti klientų drabužius ir, kas dar svarbiau, pakenkti jūsų odai. Alexandria cukraus pastą galima lengvai nuplauti drungnu vandeniu.

Jokios rizikos nudeginti odą! Kvalifikuoti ir sertifikuoti Alexandria Professional specialistai jūsų odą masažuos rankomis vos šilta mūsų pažangia cukraus pasta.

Alexandria cukraus pastos yra 100% higieniškos. Mūsų specialistai niekada nenaudoja tos pačios pastos pakartotinai. Cukraus pasta po kiekvieno kliento visada išmetama. Kitas didelis Alexandria cukraus pastų privalumas yra tai, kad bakterijos nesidaugina esant aukštai cukraus koncentracijai, todėl nėra kryžminio užteršimo rizikos. Alexandria Professional™ visada yra saugi!

Alexandria Professional džiaugiasi ir moterys, ir vyrai, nepriklausomai nuo amžiaus, odos spalvos ir plaukelių tekstūros.