Veido procedūros

Cheminis veido pilingas

Cheminis pilingas tai kontroliuojamas paviršinių negyvųjų odos ląstelių pašalinimas specialiu tirpalu, kuris padeda atsikratyti randeliais, suvienodina odos spalvą, pagerina tekstūrą ir skatina odos atsinaujimą. Pilingo procedūra pradedama odos nuvalymu, tuomet specialiu pilingo teptuku paskirstomas pilingo tirpalas, kuris yra pritaikomas pagal odos problemas. Nuvalius pilingą oda nuraminama specialia veido kauke.

Koralų pilingas

Šis natūralus biocheminis pilingas buvo sukurtas kaip alternatyva cheminiams pilingams. Preparatas pagamintas iš braziliškų žolių, Raudonosios jūros koralų, Negyvosios jūros druskos. Pilingą Rose de Mer sudaro mineralai, augaliniai proteinai, vitaminai E, C, beta karotenas, mikroelementai, chlorofilinas ir augalinės rūgštys. Žolės suteikia regeneruojantį efektą, susmulkinti koralai veikia kaip mikrodermabrazija, druskos dehidratuoja raginį odos sluoksnį, išprovokuojant jo atsiskyrimą. Be to, sudėtyje esantys ingredientai turi antiseptinių savybių, sutraukia poodines kraujosruvas, stiprina kapiliarus, suvienodina kraujo tekėjimą jais.
Pilingas pašalina negyvas ląsteles, odos riebalus ir nešvarumus nuo odos paviršiaus, stimuliuoja metabolizmą, kraujo cirkuliaciją bei limfinę sistemą, skatina ląstelių regeneraciją. Procedūra tinkama ne tik veidui, bet ir kitoms kūno zonoms.

Hydra3Ha

Puikus techninių pasiekimų ir juslinio malonumo derinys. Procedūros metu naudojamos priemonės pasižymi ypač malonia tekstūra, jų sudėtyje yra itin veiksmingų veikliųjų medžiagų. Oda panardinama į geros savijautos jūrą ir yra giliai drėkinama. Jau po 3 procedūrų pasiekiamas odos jaunystę išsaugantis drėkinimas. Rekomenduojama 1-2 kartus per mėnesį. 

Putlesnė ir akivaizdžiai jaunesnė oda:

- Po vienos procedūros iki 71% daugiau drėkinimo*

- Po 3 procedūrų: odos jaunystę išsaugantis drėkinimas, 100% pasitenkinimo rodiklis.

Odos balansą atstatanti procedūra

Odos balansą atstatanti procedūra padeda subalansuoti odos savybes, sustiprinti jos apsaugines funkcijas, aprūpinti vitaminais bei reikalingais produktais, sustangrinti ir atjauninti odą. Odos balanso atstatymo procedūros metu oda nuvaloma, atveriamos poros, pašalinamos negyvybingos odos ląstelės, naudojamos drėkinamosios ir stangrinančios veido kaukės, oda atpalaiduojama masažu ir patepama atnaujinančiu serumu.

Stangrinanti veido odos procedūra

Stangrinanti veido odos procedūra tai veido odos patempimas, kuris padeda regeneruoti, drėkinti, stangrinti ir minkštinti odą, išlyginti raukšleles. Procedūros metu veidas yra nušveičiamas, pašalinami nešvarumai ir negyvos ląstelės, o atgaivinus ir nuvalius odą, uždedama stangrinanti veido kaukė. Veido odą stangrinanti procedūra baigiama veidą palepinant drėkinamuoju kremu, kuris sustiprina kaukės poveikį.

Mechaninis veido valymas

Procedūros metu mechaniškai pašalinami odoje esantys nešvarumai: inkštirai, giluminiai spuogai, senos ir negyvos odos ląstelės. Procedūros metu veidas mechaniškai nuvalomas specialiais šveitikliais, intensyviai drėkinant ir minkštinant, atveriamos poros, pašalinami toksinai, atkuriama odos pusiausvyra. Mechaninis veido valymas pabaigiamas lengvu veido masažu su odą raminančiu kremu ir gydomaisiais serumais.

Drėkinanti veido procedūra

Drėkinanti veido procedūra tai odos priežiūros procedūra, kuri giliai ir efektyviai drėkina odą, formuoja apsauginį sluoksnį ir kovoja su odos sausumu. Iš pradžių veidas nuvalomas, pašalinamos negyvosios odos ląstelės, oda atgaivinama serumu bei kauke, kurių veikliosios medžiagos drėkina gilesnius odos sluoksnius. Pabaigoje atliekamas veido masažas ir uždedama drėkinamoji veido kaukė.

Antakių formos korekcija

Antakių formos korekcijos procedūros metu prie veido bruožų pritaikoma labiausiai tinkanti antakių forma, kurią sukoregavus  pabrėžiami veido privalumai, paslepiami trūkumai, veidui suteikiamas išraiškingumas, estetiškumas ir tvarkingumas. Antakių formos korekcija atliekama pašalinant nereikalingus plaukelius pešiojant  pincetu, šalinant cukraus pasta arba specialiu siūlu.

Antakių dažymas

Procedūros metu antakių zonoje yra užtepami specialūs į plaukelius įsigeriantys dažai. Estetiški, tvarkingi antakiai padeda išryškinti veido bruožus, pabrėžia akių grožį. Prieš dažant antakius jiems yra suteikiama prie veido formos labiausiai tinkanti forma ir pašalinami nereikalingi plaukeliai. Tuomet atliekamas antakių dažymas naudojant cheminius, augalinės kilmės arba gelinius dažus.

Blakstienų dažymas

Blakstienų dažymas padeda pabrėžti natūralų blakstienų grožį, padidinti jų apimtį, suteikti žvilgsniui išraiškingumo, žavesio bei ryškumo bet kokiomis oro sąlygomis, taip pat pailsėti nuo blakstienų tušo naudojimo. Procedūros metu blakstienos nudažomos specialiais ilgai išliekančiais augalinės kilmės dažais, kurie pritaikomi prie plaukų spalvos bei veido odos atspalvio.

Antakių modeliavimas HD

Antakių korekcija HD padeda išsaugoti antakių natūralumą bei prideda veidui subtilumo. HD būdu koreguojant antakius išgaunama antakių forma, spalva ir tankumas dirbant tik su natūraliais antakių plaukeliais. Procedūros metu antakiai nudažomi sumaišius kelių spalvų dažus, tuomet koreguojama natūrali antakių forma pašalinant nereikalingus plaukelius cukraus pasta, siūlu, pincetu bei juos pakerpant.

Antakių korekcija HD

Antakių modeliavimas HD tai procedūra, kurios metu preciziškai išmatuojamas veidas ir parenkama proporcingiausia antakių forma. HD antakių modeliavimas pradedamas antakių nudažymu bei tonavimu dažais, kurių spalva pritaikoma prie plaukų atspalvio, tuomet plaukeliai depiliuojami vašku, siūlu ir pincetu bei pakerpami, sumodeliuojant tinkamą ir natūralią antakių formą.

Klasikinis blakstienų priauginimas

Klasikinis blakstienų priauginimas tai procedūra, kurios metu prie vienos natūralios blakstienos priklijuojama viena dirbtinė blakstiena. Priauginimo metu prie natūralių blakstienų dirbtinės pritvirtinamos specialiais klijais, kurie  yra atsparūs aplinkos poveikiui. Po klasikinio priauginimo procedūros blakstienos tampa ilgesnės, tankesnės, ryškesnės, taip pat pabrėžiama akių spalva ir natūralus grožis.

Priaugintų blakstienų korekcija

Priaugintų blakstienų korekcijos metu priaugintos blakstienos koreguojamos specialiu tirpikliu pašalinant klijus ir nuimant nuaugusias, nelygias, nupešiotas ar atsiklijavusias blakstienas. Tuomet į jų vietą specialiais klijais pritvirtinamos naujos dirbtinės. Pakoregavus priaugintas blakstienas jos atrodo tvarkingai, estetiškai, tampa atsparios vandeniui, pailgėja, sutankėja, o žvilgsniui suteikiama daugiau išraiškingumo.

Antakių laminavimas „InLei”

Antakių laminavimas itališkomis InLei priemonėmis. Antakių laminavimo procedūros metu antakių plaukeliai yra nudažomi ir užfiksuojami norimoje padėtyje, bei prisotinami vitaminų ir kitų natūralių maitinamųjų medžiagų kompleksu. Po procedūros antakiai tampa tankesni, vešlesni, ryškesni. Antakiai tokios būklės išlieka iki 2 mėnesių. Laminavimui naudojama InLei Brow produkciją, kurios sudėtyje yra aukščiausios kokybės (99 proc. švarus) augalinės kilmės glicerinas, veikiantis kaip apsauginė ir priežiūros priemonė. Rezultatas lieka stabilus net po kontakto su vandeniu.

Blakstienų laminavimas „InLei”

Blakstienų laminavimo procedūros metu pakeičiamas natūralios blakstienos linkis, nudažomi ir prisotinami plaukeliai maitinamosiomis medžiagomis. Žvilgsnis tampa gyvesnis ir išraiškingesnis. Po procedūros blakstienos lieka tokios būklės iki 2 mėnesių. Laminavimui naudojama InLei Lash Filler produkciją, o šios procedūros pagrindas – veiksminga formulė ir ypatingai švelnus cheminis užrietimas. Skamba nesuderinamai, tačiau šitaip išgaunamas ypatingai ryškus blakstienų dažymas (su specialiu, vos 1,5 proc. oksidantu). LASH FILLER naudojimas garantuoja tankesnes blakstienas, kurių apimtis padidėja net iki 24 proc.